Nyomdász

HELYSZÍN:

Ujhartyan, HU, H2367

REQ azonosító:  46601

A SEE olyan csomagolási megoldásokat tervez és értékesít, amelyek védik a világszerte szállított alapvető fontosságú árukat, megőrzik az élelmiszereket, lehetővé teszik az e-kereskedelmet és a digitális összeköttetést, valamint hozzájárulnak egy olyan globális ellátási lánc kialakításához, amely érintésmentes, biztonságosabb, kevésbé pazarló és rugalmasabb.

A SEE arra törekszik, hogy gondoskodó, nagy teljesítményű növekedési kultúrát alakítson ki, amely következetes, fenntartható nyereséges növekedést biztosít és fokozza teljesítményünket - olyan kultúrát, amelyben a számonkérhetőség egyértelmű és összehangolt, és amelyben az üzleti eredményeket és a hatást jutalmazzuk. Kultúránk minden tevékenységünket vezérli - hogyan működünk együtt ügyfeleinkkel és beszállítóinkkal, hogyan vonzzuk és tartjuk meg a legjobb tehetségeket, és hogyan teremtünk értéket érdekelt feleink számára.

A SEE 2023-ban 5,5 milliárd dollár bevételt termelt, és körülbelül 17 000 alkalmazottat foglalkoztat. A vállalat 46 országban/régióban működik, termékeinket pedig 115 országban/régióban forgalmazzák világszerte. Ha többet szeretne megtudni rólunk, látogasson el a www.sealedair.com weboldalra.

Feladatok

  • Nyomdagépek beállítása, kezelése, üzemeltetése, felügyelete
  • Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény)
  • Klisék és rasterhengerek funkcionális felülvizsgálata
  • Dokumentációk vezetése
  • Termelési adatok rögzítése SAP-ban
  • Próbanyomatok ellenőrzése

Elvárások

  • Gépkezelő munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Pontos, precíz, elkötelezett, minőségi munkavégzés
  • Műszakos munkarend vállalása

Előny

  • Nyomdaipari végzettség vagy iparági tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes személyi alapbér (éjszakai, vasárnapi pótlék) + Cafetéria
  • Bejárás támogatása (átlagon felüli km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat végezni, küldje el fényképes önéletrajzát a következő címre: [email protected]

Igénylés azonosító: 46601

Áthelyezés: Nem

A SEE elkötelezett amellett, hogy olyan tehetségeket vonzzon, válasszon ki és képezzen tovább, akik tükrözik az általunk kiszolgált közösségek és ügyfelek sokszínűségét. Büszkék vagyunk a kiválasztási folyamatunkra, amelynek célja a tehetségek azonosítása, beillesztése és fejlesztése, hogy azok megfeleljenek kultúránknak, értékeinknek és normáinknak. A SEE kiemelten kezeli a tehetségfejlesztést, és a folyamatos növekedés és karrierépítés kultúráját támogatja. A vállalat elkötelezett az egyenlő foglalkoztatási lehetőségek biztosítása mellett minden álláskereső és minden munkavállaló számára, tekintet nélkül fajra, bőrszínre, vallásra, nemi identitásra vagy kifejezésre, nemzeti származásra, életkorra, védett fogyatékosságra, veterán státuszra vagy bármely más védett státuszra a vonatkozó szövetségi, állami és helyi törvényekkel összhangban.

*Kérjük, legyen óvatos a SEE nevet vagy logót használó csalárd toborzási törekvésekkel szemben. A SEE a jelentkezési folyamat során soha nem kér magánjellegű adatokat, például jogosítványt vagy társadalombiztosítási azonosító számot. Ha bármilyen aggálya van a SEE vonatkozásában a jelentkezési folyamat során kapott információkkal kapcsolatban, kérjük, forduljon közvetlenül hozzánk a [email protected] e-mail címen.

LINK1   MON1

MIÉRT DOLGOZIK A SEALED AIRNÉL?

A mi felelősségünk, hogy a Sealed Air globális erőforrásainak és szakértelmének felhasználásával kiaknázzuk erőforrásainka a pozitív és érdemi változásokhoz eléréséhez közösségeink és bolygónk számára.

Társasági fenntarthatóság. Arról szól, hogy világszerte javítjuk az emberek életét azáltal, hogy kielégítjük a sürgető szükségleteket azokban a közösségekben, ahol mi és ügyfeleink működünk.

Ügyfélsiker. Ügyfeleink igényeinek kielégítése. A Sealed Air-nél ez több mint egy cél, ez szerves része üzleti gyakorlatunknak, innovatív megoldásainknak és értékeinknek.

Az idő, a tehetség és az erőforrások ráfordításával jobb állapotban hagyjuk a közösségeket, mint ahogy találtuk őket.