Raktáros

HELYSZÍN:

Ujhartyan, HU, H2367

REQ azonosító:  46233

A SEE olyan csomagolási megoldásokat tervez és szállít, amelyek védik a világszerte szállított alapvető fontosságú árukat, megőrzik az élelmiszereket, lehetővé teszik az e-kereskedelmet és a digitális összeköttetést, valamint hozzájárulnak egy olyan globális ellátási lánc kialakításához, amely érintésmentes, biztonságosabb, kevésbé pazarló és rugalmasabb.

Munkatársaink vállalkozó szellemű újítók és problémamegoldók, akik elkötelezettek amellett, hogy egyedi meglátásokat és megoldásokat kínáljanak ügyfeleink, érdekelt feleink és a társadalom igényeinek kielégítésére. A SEE-nél feltalálók, problémamegoldók és a jövő döntéshozóinak közösségét hozzuk létre, akik szenvedélyesen törekszenek célunk megvalósítására.

A SEE 2022-ben 6 milliárd dolláros forgalmat bonyolított le, és mintegy 17.700 alkalmazottja 120 országban és régióban szolgálja ki ügyfeleit. Ha többet szeretne megtudni rólunk, látogasson el a www.sealedair.com weboldalra.

Feladatok

  • Raktárkészlet és gyártósorok logisztikai kiszolgálása
  • Áruátvétel és árukiadás folyamatának elektronikus rendszerben való rögzítése
  • Gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel, gépkocsivezetőkkel való napi szintű együttműködés
  • A szabályoknak megfelelő balesetmentes munkavégzés
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Érvényes targonca OKJ-s bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány megléte
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny

  • SAP ismerete
  • Oldalvillás magasemelésű targonca vezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes alapbér + éjszakai és vasárnapi pótlék + Cafetéria + bónusz
  • Bejárás támogatása (átlagon felüli km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat végezni, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát

Igénylés azonosító: 46233

Áthelyezés: Nem

A Vállalat minden jelentkező és munkavállaló vonatkozásában elkötelezett az egyenlő foglalkoztatási esélyek biztosítása, és az egyenlő bánásmód mellett rasszra, bőrszínre, vallásra, nemre, szexuális irányultságra, a nemi önazonosságra és annak kifejezésére, nemzetiségre, életkorra, korlátozott képességekre, veterán státuszra, vagy bármely egyéb védett státuszra és állapotra tekintettel, összhangban a hatályos szövetségi, állami, vagy helyi törvényekkel.

*Kérjük, legyen óvatos a SEE név vagy logó használatával történő csalárd toborzási erőfeszítésekkel. A SEE soha nem kér személyes adatokat a jelentkezési folyamat során, például útlevelet vagy személyi igazolványt. Ha bármilyen aggálya van a SEE-től a jelentkezési folyamat során kapott információkkal kapcsolatban, forduljon hozzánk közvetlenül a [email protected] címen.

MIÉRT DOLGOZIK A SEALED AIRNÉL?

A mi felelősségünk, hogy a Sealed Air globális erőforrásainak és szakértelmének felhasználásával kiaknázzuk erőforrásainka a pozitív és érdemi változásokhoz eléréséhez közösségeink és bolygónk számára.

Társasági fenntarthatóság. Arról szól, hogy világszerte javítjuk az emberek életét azáltal, hogy kielégítjük a sürgető szükségleteket azokban a közösségekben, ahol mi és ügyfeleink működünk.

Ügyfélsiker. Ügyfeleink igényeinek kielégítése. A Sealed Air-nél ez több mint egy cél, ez szerves része üzleti gyakorlatunknak, innovatív megoldásainknak és értékeinknek.

Az idő, a tehetség és az erőforrások ráfordításával jobb állapotban hagyjuk a közösségeket, mint ahogy találtuk őket.