Állásajánlat megosztása
Pályázzon most »

Adminisztrátor

HELYSZÍN:

Ujhartyan, PE, HU, H2367

REQ azonosító:  31813

A Sealed Air azért van az üzletben, hogy megvédje, megoldja a kritikus csomagolási kihívásokat, és jobbá tegye a világunkat, mint amilyennek találtuk. Vezető csomagolási megoldásaink közé tartozik a CRYOVAC® márkájú élelmiszer-csomagolás, a SEALED AIR® márkájú védőcsomagolás és a BUBBLE WRAP® márkájú csomagolás, amelyek együttesen biztonságosabb, hatékonyabb élelmiszer-ellátási láncot tesznek lehetővé, és védik a világ szerte a világon szállított értékes termékeket. A Sealed Air 2019-ben 4,8 milliárd dolláros árbevételt ért el, és mintegy 16 500 alkalmazottal rendelkezik, akik 124 országban szolgálják ki az ügyfeleket. További információért látogasson el a www.sealedair.com oldalra.

A világszerte több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a Pest megyei Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióra.

határozott időtartamra (min. 1 év, 2021. dec. 31. napjáig)

Feladatok:
  • Időadatok ellenőrzése és zárolása az időnyilvántartó rendszerben (OLM-ben)
  • Táppénzes papírok és orvosi igazolások összegyűjtése, rögzítése az időnyilvántartó rendszerben
  • Bónuszadatok és túlóra-engedélyek nyilvántartása
  • Ki- és beléptetési folyamat koordinációja
  • Számlák kezelése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Előny:
  • Angol nyelvismeret
  • OLM rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes személyi alapbér + Cafetéria
  • Bejárás támogatása (km hozzájárulás vagy céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Próbaidő után home office lehetősége
  • Kedvezményes étkezés, ingyenes reggeli és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat ellátni, fényképes önéletrajzával itt jelentkezzen:

Igénylés azonosító: 31813

Áthelyezés: Nem

Minden képesített pályázót figyelembe veszünk az állásra, fajra, bőrszínre, vallásra, nemre, nemzeti hovatartozásra, életkorra, fogyatékosságra vagy védett veterán státuszra való tekintet nélkül.

MIÉRT DOLGOZIK A SEALED AIRNÉL?

A mi felelősségünk, hogy a Sealed Air globális erőforrásainak és szakértelmének felhasználásával kiaknázzuk erőforrásainka a pozitív és érdemi változásokhoz eléréséhez közösségeink és bolygónk számára.

  • Társasági fenntarthatóság. Arról szól, hogy világszerte javítjuk az emberek életét azáltal, hogy kielégítjük a sürgető szükségleteket azokban a közösségekben, ahol mi és ügyfeleink működünk.
  • Ügyfélsiker. Ügyfeleink igényeinek kielégítése. A Sealed Air-nél ez több mint egy cél, ez szerves része üzleti gyakorlatunknak, innovatív megoldásainknak és értékeinknek.
  • Az idő, a tehetség és az erőforrások ráfordításával jobb állapotban hagyjuk a közösségeket, mint ahogy találtuk őket.