Állásajánlat megosztása
Pályázzon most »

Logisztikai ügyintéző

HELYSZÍN:

Ujhartyan, HU, H2367

REQ azonosító:  39594

A Sealed Air a megóvás érdekében dolgozik, hogy megoldja a csomagolás legnagyobb kihívásait, és hogy jobbá tegye a világunkat, mint amilyennek találtuk. Vezető csomagolási megoldásaink közé tartozik a CRYOVAC® márkájú élelmiszer-csomagolás, a SEALED AIR® márkájú védőcsomagolás és a BUBBLE WRAP® márkájú csomagolás, amelyek együttesen biztonságosabb, hatékonyabb élelmiszer-ellátási láncot tesznek lehetővé, és védik a világ szerte a világon szállított értékes termékeket. A Sealed Air 2020-ben 4,9 milliárd dolláros árbevételt ért el, és mintegy 16 500 alkalmazottal rendelkezik, akik 115 országban szolgálják ki az ügyfeleket. További információért látogasson el a www.sealedair.com oldalra.

A világszerte több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, az Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat az alábbi pozícióra azonnali belépéssel.

Feladatok

  • Szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása, fuvarszervezés
  • Import és export szállítmányok kísérő dokumentumainak elkészítése
  • Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés
  • Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Logisztikai, fuvarszervezési területen szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség
  • Kiváló elemző- és szervezőkészség
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség

Előny

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász illetve logisztikai szakirány)
  • SAP-ismeret

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér, fiatalos környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes alapbér + Cafetéria + éves bónusz
  • Bejárás támogatása (a törvényi km-juttatásnál magasabb km-hozzájárulás)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat ellátni, küldje el nekünk angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát.

Igénylés azonosító: 39594

Áthelyezés: Nem

A Vállalat minden jelentkező és munkavállaló vonatkozásában elkötelezett az egyenlő foglalkoztatási esélyek biztosítása, és az egyenlő bánásmód mellett rasszra, bőrszínre, vallásra, nemre, szexuális irányultságra, a nemi önazonosságra és annak kifejezésére, nemzetiségre, életkorra, korlátozott képességekre, veterán státuszra, vagy bármely egyéb védett státuszra és állapotra tekintettel, összhangban a hatályos szövetségi, állami, vagy helyi törvényekkel.

MIÉRT DOLGOZIK A SEALED AIRNÉL?

A mi felelősségünk, hogy a Sealed Air globális erőforrásainak és szakértelmének felhasználásával kiaknázzuk erőforrásainka a pozitív és érdemi változásokhoz eléréséhez közösségeink és bolygónk számára.

Társasági fenntarthatóság. Arról szól, hogy világszerte javítjuk az emberek életét azáltal, hogy kielégítjük a sürgető szükségleteket azokban a közösségekben, ahol mi és ügyfeleink működünk.

Ügyfélsiker. Ügyfeleink igényeinek kielégítése. A Sealed Air-nél ez több mint egy cél, ez szerves része üzleti gyakorlatunknak, innovatív megoldásainknak és értékeinknek.

Az idő, a tehetség és az erőforrások ráfordításával jobb állapotban hagyjuk a közösségeket, mint ahogy találtuk őket.