Állásajánlat megosztása
Pályázzon most »

Raktáros

HELYSZÍN:

Ujhartyan, PE, HU, H2367

REQ azonosító:  33789

A Sealed Air azért van az üzletben, hogy megvédje, megoldja a kritikus csomagolási kihívásokat, és jobbá tegye a világunkat, mint amilyennek találtuk. Vezető csomagolási megoldásaink közé tartozik a CRYOVAC® márkájú élelmiszer-csomagolás, a SEALED AIR® márkájú védőcsomagolás és a BUBBLE WRAP® márkájú csomagolás, amelyek együttesen biztonságosabb, hatékonyabb élelmiszer-ellátási láncot tesznek lehetővé, és védik a világ szerte a világon szállított értékes termékeket. A Sealed Air 2020-ben 4,9 milliárd dolláros árbevételt ért el, és mintegy 16 500 alkalmazottal rendelkezik, akik 115 országban szolgálják ki az ügyfeleket. További információért látogasson el a www.sealedair.com oldalra.

A világszerte több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, az Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióra.

Műszakban dolgozó raktáros - targoncavezető

Feladatok

  • Raktárkészlet és gyártósorok logisztikai kiszolgálása
  • Áruátvétel és árukiadás folyamatának elektronikus rendszerben való rögzítése
  • Gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel, gépkocsivezetőkkel való napi szintű együttműködés
  • A szabályoknak megfelelő balesetmentes munkavégzés
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Érvényes targonca OKJ -s bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány megléte
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny

  • SAP ismerete
  • Oldalvillás magasemelésű targonca vezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes alapbér + éjszakai és vasárnapi pótlék + Cafetéria + bónusz
  • Bejárás támogatása (km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5 autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat végezni, küldje el fényképes önéletrajzát részünkre

Igénylés azonosító: 33789

Áthelyezés: Nem

Minden képesített pályázót figyelembe veszünk az állásra, fajra, bőrszínre, vallásra, nemre, nemzeti hovatartozásra, életkorra, fogyatékosságra vagy védett veterán státuszra való tekintet nélkül.

MIÉRT DOLGOZIK A SEALED AIRNÉL?

A mi felelősségünk, hogy a Sealed Air globális erőforrásainak és szakértelmének felhasználásával kiaknázzuk erőforrásainka a pozitív és érdemi változásokhoz eléréséhez közösségeink és bolygónk számára.

Társasági fenntarthatóság. Arról szól, hogy világszerte javítjuk az emberek életét azáltal, hogy kielégítjük a sürgető szükségleteket azokban a közösségekben, ahol mi és ügyfeleink működünk.

Ügyfélsiker. Ügyfeleink igényeinek kielégítése. A Sealed Air-nél ez több mint egy cél, ez szerves része üzleti gyakorlatunknak, innovatív megoldásainknak és értékeinknek.

Az idő, a tehetség és az erőforrások ráfordításával jobb állapotban hagyjuk a közösségeket, mint ahogy találtuk őket.